Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Zbiórka uczestników wycieczki Gdańsk godz. 5.00, przejazd do Berlina. Objazd miasta ze zwiedzaniem Charlottenburg, Galeria Narodowa, Brama Brandenburska, Arsenał, Kolumna Zwycięstwa. Przejazd na Aleksanderplatz. Czas wolny. Przejazd na obiadokolację, nocleg.

Dzień 2 Śniadanie, przejazd do Heide Parku (indywidualne korzystanie z wszystkich atrakcji), m.in. polecamy kolejkę Colossos wpisaną do Księgi Rekordów Guinessa o max pochyleniu 67 stopni, Desert Race- kolejkę o katapultowym napędzie gdzie przyspieszenie do 100 km/h osiągniemy w 2,5sek oraz pętlową kolejkę Limit. Natomiast wszystkich, którzy chcą pozbyć się lęku wysokości zapraszamy na wieżę Scream. Spadając z wysokości 103 m przez 2sek poczujmey stan nieważkości. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Hamburga.

Dzień 3 Śniadanie, przejazd do "Perły Północy"- Hamburga, zwiedzanie na trasie: hamburski port, dzielnica spichlerzy, Targ Rybny, Jungfernstieg- najpiękniejsza i najbardziej ekskluzywna promenada Hamburga nosi nazwę na cześć młodych dam, które chętnie spacerowały bulwarem. Przejazd do Danii, zakwaterowanie na campingu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 Śniadanie, przejazd do Legolandu, jedynego w Europie lunaparku zbudowanego z klocków LEGO. Czekają tu na wszystkich liczne atrakcje, między innymi: świat w miniaturze, zamki, kościoły i miasta duńskie, krajobraz fiński, szwedzki i alpejski, kraj piratów, teatr lalek, dziki zachód i bitwy morskie. Holandia w miniaturze z domkami, wiatrakami, kanałami i zwodzonymi mostami. Sklepy Lego i Lego show z otycznymi i akustycznymi efektami. Titania's Palace - największy i najpiękniejszy na świecie Legoland proponuje również atrakcje: kolejka ziemna wokół parku, samochody i samoloty duplo, siebaleksi młyn, wieża widokowa, zjeżdżalnia wodna, kolejka górska, mini łodzie w świecie starożytnym. Powrót na camping na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5 Śniadanie, przejazd do Kopenhagi - zwiedzanie miasta, m.in. Syrenka Kopenhaska, fontanna Gefion, kościół marmurowy, zespół pałacowy amalienborg, ratusz miejski, pomnik Andersena, osiemnastowieczną dzielnicę portową Nyhaven. Spacer po najdłuższym deptaku Północnej Europy, znaną m.in. z najmodniejszych sklepów, wystaępów licznych artystów, muzyków. Obiadokolacj,a nocleg.

Dzień 6 Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną do Trójmiasta, przeprawa promowa do Niemiec. Przyjazd do Gdyni w późnych godzinach wieczornych.

BERLIN-HEIDE PARK-LEGOLAND-KOPENHAGA

navautokarem
od 1650,-

6 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Świadczenia w cenie:

  • przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją, DVD, WC
  • wyżywienie: zgodnie z programem
  • opiekę i informację turytsyczną pilota
  • ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna KL 10000EUR, NNW 10000 PLN, bagaż 1000 PLN
  • noclegi: 1 w okolicach Berlina, 1 w okolicach Heide Parku, 2 na camping Randboldal, 1 okolice Kopenhagi - schronisko młodzieżowe

Uwagi: na bilety wstępu należy posiadać ok. 100 EUR

należy posiadać własne ręczniki i komplet pościeli.

 

Pobierz folder PDF

Zobacz również

OD 3500,-

8 DNI
GRUZJA z Gdańska
navsamolotem
Gruzja - państwo położone na pograniczu Europy i Azji, w Kaukazie Południowym. Graniczy na północy z Rosją, na południu z Armenią i Turcją, a na wschodzie z Azerbejdżanem, zachodnią granicę wyznacza wybrzeże Morza Czarnego. Teren ...
Więcej
3550,- zł

8 DNI
PIELGRZYMKA ŚLADAMI SW. PAWŁA
navMALTA-COMINO-GOZO
MALTA-Meill-La Valetta-Mdina-Rabat-Sliema-wyspa  św. Pawła-Comino-Gozo-Marsa Xlokk-Błękitna Grota...
Więcej
od 2450,-

9 DNI
BIAŁE NOCE W PETERSBURGU
navNOWOGRÓD WIELKI, TALLIN, RYGA, WILNO
Nowogród Wielki - Tallin - Ryga - Wilno...
Więcej