Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Zbiórka Gdynia Główna-Dworzec PKP parking przy poczcie godz.5.00, odjazd godz.5.15; Gdańsk-Dworzec PKP parking godz.5.45, odjazd godz.6.00 Przejazd do Dynenburga. Krótki spacer z pilotem m.in. Wzgórze 4 Świątyń, Krzyż Legionów. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2 Śniadanie. Dojazd do granicy rosyjskiej, przejazd przez zabytkowe centrum Pskowa - Krom, Sobór św. Trójcy, pomnik św. Olgi, mury obronne. Przejazd na obiadokolację i nocleg w hotelu w Nowogrodzie Wielkim.

Dzień 3 Śniadanie. Nowogród Wielki - Dietiniec, Sobór Softijski ze słynnymi romańskimi drzwiami z katedry w Płocku, pomnik 1000-lecia Rusi, Sobór Nikolski. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Petersburga.

Dzień 4 Śniadanie. Objazd Petersburga - Newski Prospekt, Kolumny Rostralne, Sobór Kazański, Pałac Marmurowy, Pole Marsowe, "Jezdziec Miedziany", Sobór Zbawiciela na Krwi, Pałac Zimowy, Twierdza Pietropawłowska - wewnątrz, Ermitaz - zwiedzanie muzeum. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5 Śniadanie. Przejazd do Carskiego Sioła zwiedzanie pałacu z Bursztynową Komnatą oraz parku, powrót do Petersburga. Pomnik Blokady Leningradu, Sobór św. Izaaka - wewnątrz. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6 Śniadanie. Przejazd do letniej rezydencji cesarskiej - Peterhofu, zwiedzanie Dolnego Parku - fontanny, kaskady. Dojazd do granicy rosyjskiej. Przejazd na teren Estonii. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Narwy.

Dzień 7 Śniadanie. Przejazd do Tallina; spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta: Górne Miasto-Długi Herman, Sobór Aleksandra Newskiego, katedra luterańska; Dolne Miasto - kościół św. Mikołaja, ratusz, Wielka Gildia, kościół św. Ducha, Gildia Czarnogłowych, kościół św. Olafa, Wielak Brama Morska, Stadion Muzyczny. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w Rydze.

Dzień 8 Śniadanie. Zwiedzanie Rygi, m.in. Pomnik Wolności, Baszta Prochowa, Brama Szwedzka, kościół św. Jakuba, Trzej Bracia, zamek, katedra luterańska, Gildia Czarnogłowych, kościół św. Piotra, Konwent Ekke'go, Wielka Gildia, Mała Gildia, Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w Wilnie.

Dzień 9 Śniadanie. Krótkie zwiedzanie Wilna: cmentarz Rossa, kościół św. Piotra i Pawła, spacer od Ostrej Bramy do katedry. Około godz. 12.00 wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie płatny we własnym zakresie. Przyjazd do Gdańska ok. godz. 23.00, do Gdyni ok. godz. 23.30. Zakończenie wycieczki.

BIAŁE NOCE W PETERSBURGU

navNOWOGRÓD WIELKI, TALLIN, RYGA, WILNO
od 2450,-

9 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Nowogród Wielki - Tallin - Ryga - Wilno

Świadczenia w cenie:

 • przejazd komfortowym autokarem z cw, dvd, cafe barem, klimatyzacją
 • 8 noclegów: 1 w Dynenburgu, 1 w Nowogrodzie, 1 w Rydze, 1 w okolicach Narwy, 3 w St. Petersburgu, 1 w Wilnie; hotele 3*, pokoje 2-osobowe z łazienkami
 • wyżywienie: 8 śniadań, 8 obiadokolacji (napoje dodatkowo płatne)
 • opieka pilota na calej trasie wycieczki
 • ubezpieczenie Signal Iduna TU SA KL 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, CP
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA:

 • opłaty za procedurę wizową do Federacji Rosyjskiej - 350 zł (płatne obowiązkowo)
 • kosztów biletów wstępu, usług przewodnickich i systemu Tour Guide - 130 EUR. Wymienioną kwotę należy obligatoryjnie wpłacić pilotowi na zbiórce w dniu wyjazdu
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji dodatkowa kwota 85,75 zł (płatne z zaliczką)

UWAGI:

 • dopłata do pok. 1-os. - 630 zł
 • aby uzyskać wizę należy dostarczyć do biura najpózniej na 21 dni przed wyjazdem wypelniony wniosek wizowy, 1 zdjęcie oraz paszport (z dwoma wolnymi stronami) ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu
 • na własne wydatki nalezy zabrać wyłącznie EUR
 • program wycieczki może ulec nieznacznym zmianom np. kolejność zwiedzania
Pobierz folder PDF

Zobacz również

OD 3550,- zł

8 DNI
PIELGRZYMKA ŚLADAMI SW. PAWŁA
navMALTA-COMINO-GOZO
MALTA-Meill-La Valetta-Mdina-Rabat-Sliema-wyspa  św. Pawła-Comino-Gozo-Marsa Xlokk-Błękitna Grota...
Więcej
od 730,- ZŁ

5 DNI
PRAGA
navautokarem
...
Więcej
Od 615,-

5 DNI
PUSZCZA BIAŁOWIESKA-WARSZAWA
navautokarem
Białystok - Supraśl - Białowieża - Hajnówka - Warszawa...
Więcej