Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92


Wycieczka szkolna do Warszawy - atrakcje stolicy PolskiWarszawa została zrównana z ziemią w 98% podczas II wojny światowej. W ten sposób Niemcy chcieli ukarać Polaków za Powstanie Warszawskie. Jak wiemy, przegrali oni wojnę, a warszawiacy zabrali się za odbudowę swojego ukochanego miasta. Obecnie stolica Polski jest prężnie rozwijającą się metropolią, którą chętnie odwiedzają turyści z całego świata. Nic więc dziwnego, że Warszawa jest celem wielu wycieczek szkolnych. Zwiedzanie miasta to okazja do lepszego poznania historii naszego kraju.Czytaj dalejWycieczka do Sankt Petersburga, czyli okazja do obserwacji białych nocySankt Petersburg uważa się za jedno z najpiękniejszych miast w Rosji, a wielu uważa też, że na całym świecie. Turystów kuszą nie tylko zapierające dech w piersiach zabytki, ale również białe noce, trwające tu od połowy maja do połowy lipca. Co warto zobaczyć, wybierając się tam na wycieczkę?

Czytaj dalejPark ruchomych dinozaurów - idealna propozycja na wycieczkę szkolnąDzieci uwielbiają szkolne wycieczki. To dla nich okazja, aby zobaczyć wielki świat za murami szkoły, a także nauczyć się nowych rzeczy przez zabawę, zamiast nudne siedzenie w ławce. Nauczyciele często dwoją się i troją, aby znaleźć ciekawy cel wycieczki. Powinna ona mieć walory edukacyjne, jednocześnie musi być dla dzieci interesująca  i wciągająca. Dlatego właśnie coraz więcej wycieczek szkolnych wybiera się do parku ruchomych dinozaurów!

Czytaj dalejZalety korzystania z wynajmu autokarówAutokary kojarzą nam się głównie ze zorganizowanymi wycieczkami lub firmami przewożącymi pasażerów na trasach międzymiastowych, a nawet zagranicznych. Wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że autokar może wynająć nawet prywatna osoba i w wielu sytuacjach w życiu to rozwiązanie jest strzałem w dziesiątkę.

Czytaj dalejWitamy na blogu firmy eidpolBlog firmy eidpol.

Czytaj dalej