Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Zbiórka uczestników pilegrzymki godz. 5.00, Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Wiślinie. Przejazd na nocleg w okolice Liege. Nocleg w hotelu.

Dzień 2 Po sniadaniu przejazd do Lisieux-mała normadzka miejscowość - miejsce kultu Św. Teresy pd Dzieciątka Jezus. W kaplicy sióstr Karmelitanek bogato zdobiony welikwiarz. obiadokolacja i nocleg w okolicach Mont St.Michel.

Dzień 3 Po sniadaniu przejedziemy do Mont St.MIchel. Skalista wyspa na której wznosi się misterna konstrukcja 3-poziomowego średniowiecznego klasztoru wybduowanego w miejscu objawień św. Michała Archanioła, następnie przejazd do Saint Malo- danwego portu korsarzy z dobrze zachowaą architekurą militarną z czasów, gdy miasto było wyspą, Zamek Książąt Bretońskich. Katedra św. Wincentego z XII wieku, mury obronne. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Nantes.

Dzień 4 Po śniadaniu przejazd do San Sebastian - spacer po urokliwej starówce, słunna plaża la Concha., panorama miasta, chwila relaksu i noxleg w okolicy San Sebastian.

Dzień 5 Po śniadaniu przejazd do Santiago de Compostella, zwiedzanie Bazyliki świętego Jakuba Apostoła, trzeciego pod względe, ważności po Jerozolimie i Rzymie miejsca pielgrzymkowego w świecie chrześcijańskim. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Santiago.

Dzień 6 Po śniadaniu przejazd do Fatimy, największego sanktuarium Maryjnego w Portugalii, miejsce objawień Matki Boskiej. Msza. Obiadokolacja i nocelg w Fatimie.

Dzień 7 Po śniadaniu nawiedzenie sanktuarium: Capelinha- kaplica stojąca w miejscu objawień Matki Bożej małym pastuszkom: Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie; Bazylika Matki Boskiej Różańcowej z grobami Franciszka i Hiacynty. Uczestnictwo w drodze krzyżowej prowadzącej do wioski Valinhos- miejsca objawień Anioła Portugalii oraz do wioski Aljustrel, gdzie znajdują się domy rodzinne Franciszka i Łucji. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 8 Po śniadaniu czas na indywidualną modlitwę. Po południu wyjazd nad Atlantyk do Nazare, dawnej uroczej wioski rybackiej oraz starego Sanktuarium Maryjnego, dziś najbardziej znanego kurortu w tej części wybrzeża. Odpoczynek na pięknej plaży. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 9 Po śniadaniu przejazd do Salamanki, najstarsze uniwersyteckie miasto Hiszpanii: katedra, Plaza Mayor, budynki Uniwersytetu z XIII w., Casa de los Conchas. Burgos połączony ze zwiedzaniem katedry. Miasto rozwinęło się ze względu na ruch pielgrzymkowy na drodze św. Jakuba z Composteli: gotycka katedra Santa Maria z grobowcem hiszpańskiego bohatera El Cida, brama Arco de Santa Maria. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Burgos.

Dzień 10 Po sniadaniu przejazd do Saragossy. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej de Pilar. Lleida Góra Zamkowa , zamek, Stara katedra, kościół Sant Lorenc, Nowa Katedra. Obiadokolacja i nocleg okolice Lleida.

Dzień 11 Po śniadaniu przejazd do Monserrat. Nawiedzenie Sanktuarium Czarnej Madonny. Przejazd do Barcelony. Wjazd na wzgórze Montjuic, panorama miasta. Zwiedzanie: Ramblas, Stare Miasto z Katedrą św. Eulalii, kościół Sagrada Familia. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Blanes.

Dzień 12 Po śniadaniu w hotelu odpoczynek nad morzem. Obaidokolacja, nocleg.

Dzień 13 Po śniadaniu przejazd do maleńskiego Księstwa Monako na Riwierze Francuskiej. Wizyta w Katedrze Saint Nicolas z książęcymi grobowcami. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Monaco.

Dzień 14 Po śniadaniu przejazd do Genui, spotkanie z ks Markiem kościół św. Rity. Przejazd do Werony- Amfiteatr, Piazza delle Erbe z malowniczym targiem i Plac Dantego, Dom Julii, Santa Maria Antica z grobowcami Scaligierich. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Werony.

Dzień 15 Po śniadaniu przejazd do Niemiec w okolice Norymbergii. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 16 Po śniadaniu przejazd do Wiśliny. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach wieczornych.

FRANCJA-HISZPANIA-PORTUGALIA-WŁOCHY

navautokarem
OD 540 EUR+1870-

16 DNI
(14.09.2019)

Opis:

Termin: 14.09 - 29.09.2019   

m.in.Mont St Michel-Sain Malo-San Sebastian-Santiago de Compostella-Fatima-Nazare-Salamanka-Burgos-Mont Serrat-Blanes-Monako-Werona

Świadczenia w cenie:

 • transport autokarem z klimatyzacją, dvd, wc, cafe barem
 • 14 noclegów- w hotelach, pokoje 2,3-osobowe z łazienkami w hotelach 3* kategorii miejscowej
 • wyżywienie; 14 śniadań, 13 obiadokolacji
 • opieka duchowna
 • opieka pilota podczas całego wyjazdu
 • ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna KL20000EUR, NNW15000PLN, bagaż1000PLN, CP
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

 • wydatków programowych, kosztów biletów wstępu, taksy klimatycznej, systemu tour-guide, należy posiadać 50 EUR
 • wydatków własnych
 • napojów do obiadokolacji
 • ubepzieczenia od kosztów rezygnacji, dodatkowo płatne 142,-zł (płatne z zaliczką)
Pobierz folder PDF

Zobacz również

1 DZIEŃ
TORUŃ
navautokar/bus
TORUŃ - jedno z najładniejszych miast w Polsce, 160km od Gdańska, ok 2 godziny jazdy autostradą w 1 stronę...
Więcej
od 3340,-

10 DNI
MOSKWA
navautokarem
PSKÓW-NOWOGRÓD WLK-MOSKWA-SIERGIEJEW POSAD-WŁODZIMIERZ-SUZDAL-MIEDNOJE-TWER...
Więcej

9 dni
MOSKWA - Szlakiem pojednania
navAUTOKAREM
Dynenburg - Moskwa - Suzdal - Sergiejew Posad - Smoleńsk - Katyń - Wilno...
Więcej