Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Gdańsk-Warszawa-Miasto Meksyk Zbiórka uczestników, parking przy kościele. Transfer na lotnisko w Warszawie. Wylot do Meksyku. Po przylocie transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Wypoczynek po podróży, kolacja i nocleg.

Dzień 2 Bazylika Matki Boskiej z Gwadelupy - Teotihuacan Śniadanie. Wizyta na Placu Trzech Kultur. Przejazd do Sanktuarium Matki Boskiej z Guadalupe. Zwiedzanie bazyliki i udział we Mszy św. Czas wolny. Zwiedzanie największych piramid Ameryki w prehiszpańskim "mieście bogów"- Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Droga Zmarłych. Obiad pod piramidami. Powrót do hotelu. Nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 3 Miasto Meksyk - Xochimilco Śniadanie. Msza święta w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Mieście Meksyk. Zwiedzanie Miasta Meksyk: Muzeum Antropologiczne z najbogatszymi zbiorami sztuki prekolumbijskiej, starówka, Zocalo, Katedra oraz Pałac Prezydencki z malowidłami naściennymi Diego Rivery. Spływ kolorowymi łodziami w rytm muzyki mariachi i marimba po ogrodach Xochimilco. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 4 Tenango del Aire - Puebla - Oaxaca Śniadanie. Przejazd do Tenango del Aire - prowadzonego przez polskich misjonarzy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Msza święta. Przejazd malowniczą trasą pod wulkanami Popocatepetl i Ixtacihuatl do "Watykanu Meksyku" - Puebla. Zwiedzanie Puebla: starówka, kościół Santo Domingo i Różańcowa Kaplicy, Rynek Parian. Przejazd obrośniętą kaktusami malowniczą drogą przy wulkanach Oaxaca. Kolacja i nocleg.

Dzień 5 Monte Alban -  Mitla - Tehuantepec Śniadanie, msza święta. Zwiedzanie prehiszpańskiej stolicy Zapoteków - Monte Alban oraz "miasta zmarłych" Mitla. Odpoczynek na starówce Oaxaca. Największe drzewo świata Arbol de Tule. Przejazd do Tehuantepec. Kolacja i nocleg.

Dzień 6 Sumidero - Chamula - Zinacantan - San Cristobal Śniadanie, msza święta. Przejazd do kulturalnej stolicy stanu Chiapas - San Cristobal de las Casas. Rejs motorową łodzią po rzece w drmatycznej scenerii Kanionu Sumidero. Indiańskie wioski San Juan Chamula i Zinacantan. Kolacja, nocleg w San Cristobal de las Casas.

Dzień 7 AguaAzul - Palenque Śniadanie, msza święta. Przejazd do Palenque. Po drodze spacer i możliwość ką;ieli w malowniczych wodospadach AguaAzul. Przejazd do hotelu w Palenque. Kolacja i nocleg w Palenque.

Dzień 8 Palenque - Uxmal Śniadanie, msza święta. Zwiedzanie zagubionych w tropikalnej dżungli budowli stolicy Starego Państwa Majów - Palenque: świątynia Inskrypcji, Świątynia Liściastego Krzyża, Obserwatorium, Łaznie Królwej. Wyjazd na półwysep Jukatan starożytnym szlakiem Majów. Kolacja i nocleg w Uxmal.

Dzień 9 Uxmal - Merida Śniadanie, msza święta. Zwiedzanie Uxmal: Świątynia Wróżbity, patio Mniszek, Wielka Piramida. Przejazd do kolonialnej perły Jukatanu, stolicy sizalu i Koszenili - Merida. Kolacja i wieczorny spacer po starówce. Nocleg w Meridzie.

Dzień 10 Izamal - Chichen Iza - Cancun/Playa del Carmen Śniadanie. Przejazd do "świętego miasta" Izamal i zwiedzanie klasztoru Matki Boskiej Jukatańskiej. Msza święta. Przejazd do stolicy Nowego państwa Majów - Chichen Itza: Pałac Jaguara, Obserwatorium, Studnia Ofuarna. Przejazd i zakwaterowanie w Cancun/Playa del Carmen. Kolacja i nocleg.

Dzień 11 i 12 Cancun/ Playa del Carmen, "all inclusive" Śniadanie, msza święta. Pobyt wypoczynkowy w Cancun /Play del Carmen. Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych: Wyspa Cazumel, Wyspa Kobiet, Tulum i Park Wodny Xel-Ha, Xcaret. Kolacja i nocleg.

Dzień 13 Cancun/Playa del Carmen Śniadanie, msza święta. Ostatnie chwile wypoczynku na plażach Cancun/Playa del Carmen. Przejazd na lotnisko. Wylot z Cancun i wylot z Meksyku.

Dzień 14 Warszawa - Gdańsk Przylot do Warszawy, transfer z lotniska do parafii. Zakończenie pielgrzymki.

MEKSYK - pielgrzymka

navobjazd, samolotem, z lotami wewnętrznymi
od 6150 PLN + 1300 USD

14 DNI
(listopad 2018)

Opis:

Meksyk miasto - Teotihuacan - Puebla - Mitla - San Cristobal - Cancun ...

Świadczenia w cenie:

 • transfer autokarem na trasie Gdańsk - Warszawa - Gdańsk
 • przeloty Warszawa - Miasto Meksyk/Cancun-Miasto Meksyk - Warszawa
 • ubezpieczenie KL 50000 EUR, NNW 4000 EUR, OC 50000 EUR, bagaż 400 EUR
 • noclegi w hotelach 4* i 5*, pokoje 2-osobowe z łazienką
 • obfite śniadania, trzydaniowe obiadokolacje wraz z napojami niebutelkowanymi i kawa lub herbata,
 • pakiet "all inclusive" w Cancun/Playa del carmen (śniadania, obiady, kolacje, tzw. otwarty bar napojów chłodzących oraz drinków lokalnych w hotelowych barach i restauracjach)
 • transfery i przejazdy klimatyzowanym autokarem
 • opieka duchowa
 • opieka polskojęzycznego pilota podczas pobytu w Meksyku
 • msze święte
 • opłaty lotniskowe
 • wszystkie podatki
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie obejmuje:

 • dopłata za bilety wstępu, przewodników - ok. 120 USD/osoba
 • zwyczajowych napiwków dla kierowcy i przewodników lokalnych (łącznie ok. 25-30 USD/os/pobyt)
 • wydatków natury osobistej
 • innych świadczeń nie objętych programem

Uwaga; * biuro zastrzega sobie prawo do zmiany ceny w PLN jesli po założeniu rezerwacji lotniczej na wskazane w ofercie daty, koszt biletu okaże się wyższy lub niższy niż przyjęty w aktualnej kalkulacji

 • pokój 3-osobowy to pokój z dwoma małżeńskimi łóżkami
 • uczestnik zgłoszony pojedynczo ma oboawiązek dopłaty do pokoju 1-osobowego jesli nie znajdzie się druga osoba, która wyrazi zgodę na wspólne zakwaterowanie
 • paszport uczestnika musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego wylotu do Meksyku, a podane w zgłoszeniu dane osobowe zgodne z danymi w paszporcie
 • nie ma wymaganych szczepień, wszelkich informacji o zalecanych szczepieniach udzielają Wojewódzkie Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne
 • dla obywateli polskich, w przypadku pobytów turystycznych nie przekraczających 90 dni, nie ma obowiązku wizowego
 • kolejność zwiedzania obiektów oraz usytuowanie noclegów w czasie podróży może ulec zmianie
 • zgodnie z art. 17 ust. o usłigach turytsycznych z 29.08.1997r. cena programu może zostać podwyższona ze względu na wzrost kosztów transportu, opłat urzędowych, podatków lub opłat naleznych z atakie usługi (np. lotniskowe, załadunkowe lub przeładunkowe w portach morskich i lotniczych), wzrost kursów walut, nie pózniej jednak niż 20 dni przezd rozpoczęciem imprezy
Pobierz folder PDF

Zobacz również

od 885,-

3 DNI
WILNO-TROKI- JARMARK KAZIUKOWY
navautokarem
Wilno - Troki...
Więcej
OD 1550,-

5 DNI
PODLASIE I LITWA
navautokarem
Puszcza Białowieska - Hajnówka - Drohiczyn - Augustów - Wilno...
Więcej
od 690,-

3 DNI
WILNO - TROKI
navautokarem
...
Więcej