Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Zbiórka uczestników pielgrzymki godz. 5.00, przejazd na nocleg do drugiego co do wielkości miasta Łotwy - Dynenburga, zakwaterowanie, nocleg.

Dzien 2 Po wczesnym śniadaniu wyjazd do Moskwy. Zakwaterowanie w późnych godzinach wieczornych, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 Po śniadaniu zwiedzanie Moskwy - katedra Chrystusa Zbawiciela, panorama miasta z placu uniwersyteckeigo na Wzgórzach Wróblowych, kompleks sportowy Łużniki, Góra Pokłonna w Parku Zwycięstwa. Dalej przejazd prospektem Kutuzowa z Łukiem Triumfalnym do nowoczesnego centrum biznesu. Następnie przejazd obok Białego Domu do centrum Moskwy. Po południu przejazd ulicą Nowy Arbat do Galerii Trietiakowskiej - zwiedzanie największej kolekcji rosyjskich dzieł sztuki. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 Śniadanie. Zwiedzanie centrum Moskwy - Plac Czerwony z Mauzoleum Lenina, soborem Wasyla Błogosławionego oraz pomnikiem Minina i Pożarskiego. Po południu zwiedzanie Kremla ze wspanialymi soborami - Zaśnięcia i Archangielskim, dzwonnicą Iwana Wielkiego, Car-Dzwonem i Car-Działem oraz przebogatym skarbcem. Następnie spacer Ogrodem Aleksandrowskim z Grobem Nieznanego Żołnierza do centrum handlowego Ochotnyj Riad na Placu Maneżowym z pobliskim budynkiem Dumy Państwowej. Dalej przejazd ulicą Twerską placem Puszkina Pierścieniem Bulwarów, ulicą Pietrowka, Placem Teatralnym, placem Łubianka. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 Śniadanie, przejazd do Suzdala. Zwiedzanie Kremla z soborem Narodzenia NMP, monasteru Zbawiciela z soborem Przemienienia Pańskiego. Wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 6 Śniadanie, wyjazd do Siergiejew Posad - zwiedzanie Ławry św. Trójcy i św. Sergiusza z soborem św. Trójcy i soborem Zaśnięcia. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7 Śniadanie, wyjazd do Smoleńska - spacer po mieście z pilotem, cerkwie, kreml Uspieński, Sobor, mury obronne, bastion królewski Zygmunta III Wazy z XVII w., wizyta na miejscu katastrofy polskiego samolotu. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 8 Śniadanie, przejazd na Polski Cmentarz Wojenny w Katyniu, uczczenie pamięci zamordowanych rodaków. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Dynenburga.

Dzień 9 Śniadanie, wyjazd do Polski. Po drodze krótki postój w Wilnie, spacer po starówce, zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach wieczornych.

MOSKWA - Szlakiem pojednania

navAUTOKAREM

9 dni
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Dynenburg - Moskwa - Suzdal - Sergiejew Posad - Smoleńsk - Katyń - Wilno

Świadczenia w cenie:

  • przejazd autokarem z klimatyzacją, cafebarem, wc, dvd
  • zakwaterowanie w hotelach 3*; pokoje 2,3-osobowe
  • wyżywienie 8 śniadań, 7 obiadokolacji
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie Signal Iduna
  • program turystyczny
  • skladka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

  • kosztów biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i oplaty za miejscowych przewodników - należy zabrać ok. ........ euro
  • opłaty za wizę rosyjską

UWAGI:

W celu uzyskania wizy należy dostarczyć do biura, najpóźniej na 20 dni przed wyjazdem, wypełniony wniosek wizowy, 1 zdjęcie oraz paszport ( z 2 wolnymi stronami, ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia pielgrzymki).

Pobierz folder PDF

Zobacz również

od 1560,-

7 DNI
UZDROWISKO BOJNICE
nav
Bojnice - miasto w środkowo-zachodniej Słowacji, w kraju trenczyńskim, w powiecie Prievidza. Położone jest na wysokości ok 300 m n.p.m. nad rzeką Nitrą, na pograniczu Kotliny Górnonitrzańskiej i Gór Strażowskich. Na terenie Bo...
Więcej

Trójmiasto
navzwiedzanie
Trójmiasto leży na północy Polski, nad Zatoką Gdańską i Zatoką Pucką. Ośrodek metropolitarny obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Głównym ośrodkiem miejskim jest Gdańsk, będącay także siedz...
Więcej
2296,-

10 dni
Zoncolan
navRavascletto, Włochy
BAZA NARCIARSKA: ZONCOLAN (10 minut jazdy od Arta Terme- zakwaterowanie) położona jest w malowniczej miejscowości Ravascletto z której można podziwiać wspaniały widok na Alpy austriackie i słoweńskie. Ravascletto obejmuje około 30 km ...
Więcej