Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

Zorganizowane wyjazdy na narty

Nie tylko okres wakacji, ale też ferie, to świetna okazja do podróżowania z rodziną lub w gronie przyjaciół. Zima to przede wszystkim idealna okoliczność do wypróbowania nart czy deski snowboardowej. Dlatego też oferta biura turystycznego EID-POL zawiera pakiety zorganizowanych wyjazdów na narty zarówno w polskie, jak i zagraniczne pasma górskie.

Na narty w Tatry lub w Alpy

Najpopularniejsze kierunki wyjazdów na narty to oczywiście góry Tatr po polskiej i po słowackiej stronie, jak również włoskie lub austriackie szczyty Alp. W miejscach, w które chcemy Was zabrać, w sezonie panują świetne warunki dla narciarzy i sympatyków podobnych sportów. Są to regiony górskie z bardzo dobrą infrastrukturą, przygotowane na gości, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z narciarstwem, jak również tych, którzy szusują po górach od wielu lat.

Wyjazd na narty z EID-POL - co w pakiecie?

Organizowane przez nas wyjazdy na narty zawierają w pakiecie koszty podróży, noclegów i wyżywienia w ciągu wszystkich przewidzianych dni pobytu w górach. Ponadto standardowo gwarantujemy ubezpieczenie podróży oraz ubezpieczenie NNW obowiązujące wobec wszystkich uczestników wyjazdu, w okresie przebywania na nartach. Rodziny mogą liczyć na mniejsze koszty związane z podróżą swoich nieletnich dzieci. Poza tym planując taki wyjazd, nie trzeba ponosić kosztów za zakup sprzętu, ponieważ w każdej ofercie jest możliwość wypożyczenia go na miejscu.

2296,-

10 dni

Zoncolan

navRavascletto, Włochy
BAZA NARCIARSKA: ZONCOLAN (10 minut jazdy od Arta Terme- zakwaterowanie) położona jest w malowniczej miejscowości Ravascletto z której można podziwiać wspaniały widok na Alpy austriackie i słoweńskie. Ravascletto obejmuje około 30 km ...
Więcej
2200,- ZŁ/OS.

9 DNI

WŁOCHY - ANDALO

navautokarem
Masyw górski Paganella Ski Arena zapewnia 50km różnorodnych i wspaniale przygotowanych tras, które pokrywają różnicę wysokości 1100 metrów. Dwie stacje początkowe (2 kolejki górskie Paganella 2001 i Vam...
Więcej