Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Zbiórka uczestników pilegrzymki, lotnisko Gdańsk Rebiechowo godz. 8.30. Odprawa biletowow-bagażowa. Przylot do Luqa o godz. 13.45. Przejazd do Meill, zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej. Transfer do hotel San Pawl 3* w Bugibba.

Dzień 2 Po śniadaniu przejazd do La Valetty, wejście na górne Ogrody Barracca, z którego roztacza się widok na Wielkie Wybrzeże oraz Tryz Miasta, zabudowania portowe i doki. Dalej spacer do kościoła Św. pawła Rozbitka (msza św.), następnie dotrzemy do Katedry Św. jana Chrzciciela. Przejazd do Mdiny, dawnej stolicy Malty. Do Mdiny przylega miasto Rabat, w którym odwiedzimy Grotę Św. Pawła oraz katakumby Św. Pawła. Następnie przejazd do Mosty, gdzie nawiedzimy Świątynię Wniebowzięcia Marii Panny. Powrót na obiaodkolację i nocleg do hotelu.

Dzień 3 Po śniadaniu przejazd do Sliemy na rejs statkiem wokół Grand Harbour, zwiedzanie 3 miast od strony morza Senglea Cospicua Vittoriosa- (msza św. kościół Św. Wawrzyńca), czas wolny w Sliemie. Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu.\

Dzień 4 Po śniadaniu rejs na wyspę Św. Pawła I dalszy rejs wzdłuż wybrzeży na wyspę Comino, całodniowy rejs, po drodze krótkie postoje w interesujących miejscach na podziwianie pięknych naturalnych formacji skalnych. Msza św. w St. Pauls Whipwreck (Tria Bugibba). Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu.

Dzień 5 Śniadanie i obiadokolacja w hotelu. Czas wolny nad morzem, indywidualne zwiedzanie.

Dzień 6 Po śniadaniu przeprawa promowa na Gozo, zwiedzanie odkrytym autobusem z przewodnikiem audio, zwiedzimy Gigantije, Inland Sea i Dwejra (lazurowe okno wpało do morza 8 marca 2017 roku). Sanktuarium Maryjne w Ta Pinu (msza św.), stolica Viktoria, Xewkija Church. Czas wolny na zakupy, w szczególności polecany zakup wyrobów wełnianych oraz ręcznie robionych koronek, z których słynie ta wysepka. Powrót promem na Maltę. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7 Po śniadaniu zwiedzanie południowo-wschodniej części Malty, przejazd dookoła Valetty przez południową częśc Wielkiego Portu, przez Birgu/Vittorioze, Cospicue Kalkara. Następnie przejazd do Marsa Xlokk (msza św.), dojazd do malowniczej zatoki. Następnie przejazd do Błękitnej Groty-krótki rejs łódkami. Powrót na obiaodkolację i nocleg do hotelu.

Dzień 8 Śniadanie w formie suchego prowiantu. Transfer na lotnisko, godz. 6.50 wylot z Luqa. Przylot na lotnisko Gdańsk Rebiechowo godz. 10.15. Zakończenie pielgrzymki.

PIELGRZYMKA ŚLADAMI SW. PAWŁA

navMALTA-COMINO-GOZO
3550,- zł

8 DNI
(03.06.2018)

Opis:

MALTA-Meill-La Valetta-Mdina-Rabat-Sliema-wyspa  św. Pawła-Comino-Gozo-Marsa Xlokk-Błękitna Grota

Świadczenia w cenie:

 • 7 noclegów w hotelu 3*, pokoje 2,3-osobowe z łazienkami
 • wyżywienie: 6 śniadań, 7 obiadokolacji, śniadanie w formie suchego prowiantu
 • opieka duchowa kapłana
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie turystyczne firmy Signal Iduna Polska TU S.A. KL-20.000 EUR, NNW-15.000 PLN
 • przejazdy autokarem n aterenie Malty
 • przelot samolotem linii RYANAIR na trasie Gdańsk-Luqa-Gdańsk
 • bagaż podręczny o wymiarach 55x40x20 cm i wadze do 10kg

Cea nie zawiera:

 • biletów wstępów i opłat związanych z realizacją programu - 100 EUR/os, płatne na miejscu
 • napojów do obiadokolacji
 • napojów i posiłków na pokładzie samolotu
 • dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji
 • dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego 550 zł

UWAGA. program pielgrzymki może ulec nieznacznym zmianom, np. kolejność zwiedzania

należy posiadać ważny dowód osobisty lub paszport

 

Pobierz folder PDF

Zobacz również

Trójmiasto
navzwiedzanie
Trójmiasto leży na północy Polski, nad Zatoką Gdańską i Zatoką Pucką. Ośrodek metropolitarny obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Głównym ośrodkiem miejskim jest Gdańsk, będącay także siedz...
Więcej
OD 1450,-

7 DNI
PRAGA-WIEDEŃ-BRATYSŁAWA-BUDAPESZT
navautokarem
...
Więcej
od 3340,-

10 DNI
MOSKWA
navautokarem
PSKÓW-NOWOGRÓD WLK-MOSKWA-SIERGIEJEW POSAD-WŁODZIMIERZ-SUZDAL-MIEDNOJE-TWER...
Więcej