Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

Pielgrzymki do miejsc świętych

Zarówno Polska, jak i inne kraje na świecie mają do zaoferowania tysiące ciekawych miejsc i obiektów religijnych. Są to często okazałe gmachy kościołów, które są niezwykłymi dziełami architektury, a w swoich wnętrzach skrywają wiele wybitnych dzieł sztuki i sarkofagi. Są to także miejsca, które zasłynęły z uwagi na objawienie Matki Bożej, Archanioła lub świętych, dlatego też stały się popularnym celem pielgrzymek.

Działamy jako biuro pielgrzymkowe, które ma w ofercie wiele tematycznych wycieczek krajowych i zagranicznych do miejsc religijnego kultu. Z przyjemnością zabierzemy Was na zwiedzanie najsłynniejszych bazylik, sanktuariów i katedr, a także w znane miejsca objawień. Możecie wybrać się z nami także na szlaki śladami papieża Jana Pawła II, świętego Pawła lub odsieczy wiedeńskiej. Każda z oferowanych pielgrzymek, to wspaniała lekcja na temat religii, historii, sztuki czy też kultury danego państwa.

Cele naszych pielgrzymek

Mamy w swojej ofercie pielgrzymki autokarowe oraz lotnicze, których celem może być m.in. Sanktuarium Matki Bożej w Częstochowie, liczne kościoły Warmii i Mazur, Ostra Brama w Wilnie, Bazylika św. Piotra w Rzymie, jak również okazałe meczety w Iranie. Programy tych wycieczek zakładają intensywne zwiedzanie zarówno miejsc powiązanych z religią, jak i najciekawszych zabytków, parków krajobrazowych, muzeów czy też placów w odwiedzanych regionach. Korzystając z oferty pielgrzymek, możecie na jednej wycieczce poznać aż kilka krajów Europy. Jeśli więc macie w sobie ciekawość podróżniczą, jest to również oferta dla Was.

9 DNI

Austria - Niemcy

navautokarem
Wiedeń - Mariazell - Salzburg - Neuschwanstein - Monachium - Altotting - Passau  ...
Więcej
od 5600,-

15 DNI

PIELGRZYMKA Anglia-Walia-Irlandia

navOBJAZD AUTOKAREM
Banneux-Londyn-Salisbury-Stonehenge-Bath-Cardiff-Waterford-Bunratty-Galway-Kylemore-Knock-Belfast-Downpatrick-Dublin-Chester-Warwick-Oxford...
Więcej

8 DNI

SANKT PETERSBURG

navAUTOKAREM
Ryga - Tallin - Sankt Petersburg - Peterhof - Carskie Sioło - Nowogród Wielki...
Więcej