Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Zbiórka uczestników wyjazdu Gdańsk Dworzec PKS st. nr 10 godz. 5.30, przejazd do Pragi. Ok. godz. 20.00 przyjazd do Pragi, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 Śniadanie, zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym i pilotem, w programie m.in.: Katedra św. Wita, Hradczany, Pałac Królewski, Mała Strana- Ogrody Wallensteina, Most Karola, Stare Miasto- pomnik Jana Husa, Ratusz Staromiejski, Brama Prochowa. Nowe miasto Vaclavskie Namesti, Opera Panstwowa z zewnątrz. Ok. godz. 16.00 przejazd do Brna, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 Śniadanie, przejazd do Wiednia, zwiedzanie miasta z przewdonikiem lokalnym i pilotem, w programie m.in. przejazd Ringstrasse wspaniałym bulwarem wiedeńskim, Pałac Hofburg-zimowa rezydencja cesarska, park miejski z pomnikiem J.Straussa, ul.Graben-kolumna św Trójcy, kościół św. Piotra, katedra św. Szczepana, Parlament, Belweder, gmach Opery Panstwowej, Pałac Schoenbrunn-letnia rezydencja cesarska, przejazd na wzgórze Kahlenberg, związane ze zwycięską bitwą nad Turkami pod wodzą Jana III Sobieskiego, kolacja regionalna w jednej ze słynnych winiarni na Grinzig, nocleg w hotelu w Wiedniu.

Dzień 4 Śniadanie, przejazd do Bratysławy, zwiedzanie miasta z pilotem, w programie m.in.:Stare Miasto, Zamek, teatr, przejazd do Budpaesztu w godzinach popołudniowych, zwiedzanei miasta, w programie m.in. Góra Zamkowa, Baszty Rybackie, zamek Królewski, Parlament, Pałac Vajdahunyad, Plac Bohaterów z pomnikiem Millennium, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 Śniadanie, ciag dalszy zwiedzania miasta z pilotem, ok. godz. 13.00 przejazd do Czech na obiadokolacje i nocleg.

Dzień 6 Śnaidanie, przejazd do Kromeryzu- miasta wpisanego na Światową Listę UNESCO słynącego z zespołu parkowo-pałacowego z barokowym pałacem arcybiskupim, Ogród Kwiatowy w stylu francuskim, kolejno wyjazd w drogę powrotną do Gdańska.

Dzień 7 Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych ok. 1.00-2.00

PRAGA-WIEDEŃ-BRATYSŁAWA-BUDAPESZT

navautokarem
OD 1450,-

7 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Świadczenia w cenie:

  • transport komfortowym autokarem z klimatyzacją, WC, DVD, cafe barem
  • 5 noclegów ze sniadaniami, hotele klasy turystycznej, pokoje 2,3-osobowe z łazienkami
  • 4 obiadokolacje w hotelach
  • 1 obiadokolacja regionalna w winiarni w Wiedniu
  • opieka i informacja turystyczna pilota-przewodnika na całej trasie
  • przewodnik miejscowy w Pradze, Wiedniu
  • ubezpieczenie od KL, NNW
  • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • system słuchawkowy TourGuide

Cena nie zawiera:

  • biletów wstepu do zwiedzanych obiektów, wydatków programowych - należy posiadać ok. 550 CZK, 45 EUR

Uwagi

Program wycieczki może ulec nieznacznym zmianom, np. kolejność zwiedzania.

Pobierz folder PDF

Zobacz również

Trójmiasto, Malbork
navzwiedzanie
Trójmiasto leży na północy Polski, nad Zatoką Gdańską i Zatoką Pucką. Ośrodek metropolitarny obejmujący trzy połączone miasta Gdańsk, Sopot i Gdynię. Głównym ośrodkiem miejskim jest Gdańsk, będący także siedzb...
Więcej
od 2100,- ZŁ

5 DNI
PARYŻ
navsamolotem
...
Więcej
od 2790,-

8 DNI
SANKTUARIA MARYJNE - pielgrzymka
navautokarem
Banneux - Reims - Lourdes - La Salette - Avignion.....
Więcej