Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Zbiórka uczestników wycieczki przy szkole, o godz. 5.30 wyjazd w kierunku stolicy Podlasia. Ok. godz. 12.30 spacer po Białymstoku, wizyta w Piwnicy Lalek pod Białostockim Teatrem Lalek. Przejazd do Supraśla- godz. 16.00 zwiedzanei Muzeum Ikon- ponad 1200 ikon, z których najstarsze pochodzą z XVII w. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hajnówki.

Dzień 2 Śniadanie, przejazd do Białowieży-jeden z największych skarbów polskiej przyrody-Puszcza Białowieska (Muzeum Przyrodniczo-Leśne, Rezerwat Żubrów, Szlak Dębów Królewskich), powrót do Hajnówki-zwiedzanie zabytkowej cerkwi prawosławnej. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3 Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku Warszawy, przejazd na Grabarkę, zwiedzanie prawosławnego sanktuarium na Świętej Górze, wzgórze pątników, rekonstrukcja zabytkowej cerkwi, cudowne zródełko. Przyjazd na obiadokolację i nocleg do Otwocka.

Dzień 4 Śniadanie, przejazd do Warszawy; Muzeum Sportu, spotkanie z Olimpijczykiem, zwiedzanie Łazienek Królewskich, spacer w parku w formie gry miejskiej, Biały Domek, Stara Pomarańczarnia, Pałac na Wyspie, pomnik Fryderyka Chopina, Belweder. Przejazd do centrum, rondo Charlesa de Gaulle'a ze słynną palmą. Ogrody dachowe na BUWie- największe w Europie. Zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Obiadokolacja i nocleg w Otwocku.

Dzień 5 Śniadanie, przejazd do Warszawy, zwiedzanie Niewidzialnej Wystawy. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Starego i Nowego Miasta; Plac Zamkowy, Kolumna Zygmunta III Wazy, Rynek Starego Miasta, Pomnik Syreny, mury obronne, Barbakan, pomnik Małego Powstańca, pomnik Powstania Warszawskiego, Pałac Prezydencki, pomnik Adama Mickiewicza, Plac Marszałka J.Piłsudskiego, Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski z piękną XIX wieczną fontanną, wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki, pomnik Mikołaja Kopernika. Wyjazd w drogę powrotną do Gdańska. Obiad na trasie. Przyjazd na miejsce zbiórki ok. godz. 22.00

PUSZCZA BIAŁOWIESKA-WARSZAWA

navautokarem
Od 615,-

5 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Białystok - Supraśl - Białowieża - Hajnówka - Warszawa

Świadczenia w cenie:

  • przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją dvd, cafe barem, wc
  • wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje, obiad na trasie
  • zakwaterowanie: Hajnówka 2 noclegi w zajezdzie, 2 noclegi w Otwocku-Dom Księży Pallotynów
  • opieka i informacja turystyczna pilota
  • ubezpieczenie NNW 5000PLN

Cena nie obejmuje:

* kosztu biletów wstępu oraz miejscowych przewodników, należy posiadać ....

Pobierz folder PDF

Zobacz również

Trójmiasto, Malbork
navzwiedzanie
Trójmiasto leży na północy Polski, nad Zatoką Gdańską i Zatoką Pucką. Ośrodek metropolitarny obejmujący trzy połączone miasta Gdańsk, Sopot i Gdynię. Głównym ośrodkiem miejskim jest Gdańsk, będący także siedzb...
Więcej

9 DNI
Austria - Niemcy
navautokarem
Wiedeń - Mariazell - Salzburg - Neuschwanstein - Monachium - Altotting - Passau  ...
Więcej
OD 1450,-

7 DNI
PRAGA-WIEDEŃ-BRATYSŁAWA-BUDAPESZT
navautokarem
...
Więcej