Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

Rejsy z Gdańska i zagranicznych portów

W biurze podróży EID-POL zbieramy interesujące oferty dla osób, które marzą o spędzeniu urlopu na promie. Pośredniczymy w sprzedaży biletów na rejsy z Gdańska oraz z zagranicznych portów. Z nami możecie przemierzyć wody Morza Bałtyckiego lub wypłynąć na bajeczne, ciepłe Morze Śródziemne.

Rejsy po Morzu Bałtyckim

Gdańsk, jako miejsce działalności naszego biura podróży, zainspirował nas do włączenia w ofertę rejsów po Morzu Bałtyckim. Pomyśleliśmy, że wiele osób kochających podróże i szukających niepospolitych sposobów na spędzenie urlopu, uzna kilkudniowy rejs promem za atrakcyjną formę wypoczynku. Tym bardziej, że w tym wypadku czas spędzany na pełnym morzu jest przeplatany ze zwiedzaniem ciekawych miejsc u wybrzeży Bałtyku. Jednym z nich jest na pewno Szwecja i jej dostojna stolica – Sztokholm, który też macie szansę zobaczyć, korzystając z naszej oferty rejsów, mimo że nie jest to miasto leżące na linii brzegowej Bałtyku.

Urlop na Morzu Śródziemnym

Jeśli podczas urlopu liczycie na dobrą pogodę, polecamy wybrać rejs po Morzu Śródziemnym. Promem dotrzecie do najgorętszych miejsc położonych wzdłuż wybrzeży tego morza. To świetny sposób na zwiedzenie Południowej Europy, ponieważ w przeciągu kilku dni można odwiedzić kilka krajów w tej części starego kontynentu. W zależności od wybranej opcji rejsu, przystankiem może tu być romantyczna Wenecja, historyczny Dubrownik czy też roztańczona Ibiza. Jak widać, każdy uczestnik rejsu po Morzu Śródziemnym, odnajdzie w tej wycieczce indywidualny cel swojej podróży.

od 545,-

4 dni

SZTOKHOLM - Wenecja Północy

navWycieczka 4-dniowa
SZTOKHOLM - jedna z najpiekniejszych stolic świata. Siedziba szwedzkich królów, miasto przyznawania prestiżowej Nagrody Nobla. O jego urodzie decyduje położenie w labiryncie wysp i cieśnin oraz oryginalna architektura....
Więcej
OD 639,- EUR

8 DNI

MORZE ŚRÓDZIEMNE WRAZ Z WYSPAMI GRECKIMI

navstatek
Ankona - Wenecja - Split - Santorini - Mykonos - Dubrownik - Ankona...
Więcej
OD 619,- EUR

8 DNI

MORZE ŚRÓDZIEMNE WRAZ Z BALEARAMI

navstatek
Barcelona - Savona - Neapol - Palermo (Sycylia) - Ibiza - Palma de Mallorca...
Więcej