Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Zbiórka uczestników pielgrzymki godz. 7.00, przejazd na obiadokolację i nocleg do Rygi.

Dzień 2 Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu: spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Rygi, m.in. starego miasta, ratusza, katedry, murów obronnych. Okolo południa przejazd do Tallina, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanei Górne Miasto: Parlament, Cerkiew Aleksandra Newskiego, Dolne Miasto: dawne mury obronne z basztami, Kościół Św. Olafa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Sankt Petersburga. Obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 4 Śniadanie, zwiedzanie Sankt Petersburga z przewodnikieim, m.in. Twierdza Pietropawłowska, Gmach Admiralicji, Cerkiew Zmartwychwstania, Sobór Św. Piotra i Pawła, Nabrzeże Uniwersyteckie, Pole Marsowe, spacer po Newskim Prospekcie, Pomnik Piotra. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 Śniadanie, cd zwiedzania, m.in. Ermitaż, Muzeum Rosyjskie ze zbiorem ikon, Plac i Sobór Izaaka, Aleksandro-Newska Łagra, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6 Śniadanie, ciag dalszy zwiedzania - Peterhof - dawna letnia rezydencja carska, miasto parków, pałaców, fontann, zwiedzanie Dolnego Parku, gdzie są zgromadzone najbardziej atrakcyjne fontanny i kaskady. Przejazd do Carskiego Sioła (Puszkino) zwiedzanie Pałacu Katarzyny z Bursztynową Komnatą - spacer po parku, obiadokolacja, powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 7 Śniadanie, przejazd do Nowogrodu Wielkiego, zwiedzanie (Kreml, Sobór Św. Zofii, muzeum ikon). Cerkiew Świętego Zbawiciela (z zewnątrz). Przyjazd w godzinach wieczornych, obiaodkolacja i nocleg na Łotwie.

Dzień 8 Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną do Gdańska, po drodze krótki spacer po Kownie. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach wieczornych.

SANKT PETERSBURG

navAUTOKAREM

8 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Ryga - Tallin - Sankt Petersburg - Peterhof - Carskie Sioło - Nowogród Wielki

Świadczenia w cenie:

  • przejazd komfortowym autokarem z dvd, cafe barem, klimatyzacją
  • 7 noclegów: 1 w Rydze, 1 w Tallinie, 4 w Sankt Petersburgu, 1 w okolicy Dynenburga; hotele, pokoje 2,3 osobowe z łazienkami
  • wyżywienie: 7 sniadań, 7 obiadokolacji
  • opieka pilota na całej trasie wycieczki
  • ubezpieczenie Signal Iduna KL 10000EUR, NNW 15000 PLN, bagaż 1000 PLN
  • program turytsyczny

CENA NIE ZAWIERA:

  • kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i opłaty za miejscowych przewodników, należy zabrać ok. ....... EUR
  • opłaty za wizę rosyjską

UWAGI:

W celu uzyskania wizy należy dostarczyć do biura najpózniej na 20 dni przed wyjazdem wypełniony wniosek wizowy, 1 zdjęcie (kolorowe, na wprost, z ostatnich 6 miesięcy) oraz paszport (z 2 wolnymi stronami). Paszport musi być wazny min 6 miesięcy od daty powrotu do kraju.

 

Pobierz folder PDF

Zobacz również

od 580,- ZŁ

4 DNI
ZAKOPANE
navautokarem
Kraków - Zakopane - Zator...
Więcej
od 800,-

3 DNI
LEGOLAND
navautokarem
...
Więcej

Trójmiasto
navzwiedzanie
Trójmiasto leży na północy Polski, nad Zatoką Gdańską i Zatoką Pucką. Ośrodek metropolitarny obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Głównym ośrodkiem miejskim jest Gdańsk, będącay także siedz...
Więcej