Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Przyjazd grupy do Gdańska, spotkanie przewodnikiem, zwiedzanie Gdańska - spacer ulicą Długą: Złota Brama, Dom Uphagena (z zewnątrz), Ratusz (z zewnątrz), Dwór Artusa (z zewnątrz), Fontanna Neptuna, Zielona Brama, nabrzeże Motławy z Żurawiem, spacer ulicą Mariacką, wstęp do Kościoła Mariackiego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 2 Po śniadaniu, wykwaterowanie, spotkanie z przewodnikiem. Przejazd do Oliwy - zwiedzanie Katedry Oliwskiej (słynne organy) oraz Pałacu Opatów. Następnie przejazd do Sopotu - spacer ulicą Monte Cassino, krzywy domek, wejście na molo. Przejazd do Gdyni - spacer po Skwerze Kościuszki, zwiedzanie ORP Błyskawica, zwiedzanie Daru Pomorza. Wyjazd w drogę powrotną.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Trójmiasto

navzwiedzanie

(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Trójmiasto leży na północy Polski, nad Zatoką Gdańską i Zatoką Pucką. Ośrodek metropolitarny obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Głównym ośrodkiem miejskim jest Gdańsk, będącay także siedzibą władz województwa pomorskiego.

Świadczenia w cenie:

  • zakwaterowanie w hotelu,
  • usługę przewodnicką 2 dni,
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Kościół Mariacki, Katedra w Oliwie, ORP Błyskawica, Dar Pomorza, wejście na Molo.

 

Pobierz folder PDF

Zobacz również

OD 3500,-

8 DNI
GRUZJA z Gdańska
navsamolotem
Gruzja - państwo położone na pograniczu Europy i Azji, w Kaukazie Południowym. Graniczy na północy z Rosją, na południu z Armenią i Turcją, a na wschodzie z Azerbejdżanem, zachodnią granicę wyznacza wybrzeże Morza Czarnego. Teren ...
Więcej
950,-

5 DNI
PILEGRZYMKA SZLAKIEM PAPIESKIM
navautokarem
Częstochowa - Wieliczka - Zakopane...
Więcej
OD 2265,-

5 DNI
PIELGRZYMKA - RZYM
navsamolotem
Rzym - Monte Cassino - ogrody Tivoli...
Więcej