Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Przyjazd grupy w godzinach wieczornycj, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 2 Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem, całodzienne zwiedzanie Trójmiasta: Gdynia - spacer po Skwerze Kościuszki, zwiedzanie ORP Błyskawica, zwiedzanie Daru Pomorza. Przejazd do Sopotu - spacer ulicą Monte Cassino, krzywy domek, wejście na molo. Przejazd do Gdańska - spacer ulicą Długą; Złota Brama, Dom Uphagena (z zewnątrz), Dwór Artusa (z zewnątrz), fontanna Neptuna, Zielona Brama, nabrzeże Motławy z żurawiem, spacer ulica Mariacką, wstęp do kościła Mariackiego. Przejazd do Oliwy, zwiedzanie katedry w Oliwie ze słynnymi organami. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 3 Po śniadaniu, wykwaterowanie, przejazd do Malborka, zwiedzanie zamku z przewodnikiem. Obiad, wyjazd w drogę powrotną.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Trójmiasto, Malbork

navzwiedzanie

(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Trójmiasto leży na północy Polski, nad Zatoką Gdańską i Zatoką Pucką. Ośrodek metropolitarny obejmujący trzy połączone miasta Gdańsk, Sopot i Gdynię. Głównym ośrodkiem miejskim jest Gdańsk, będący także siedzbą władz województwa pomorskiego.

Zamek w Malborku - największy na świecie zamek pod względem powierzchni, usytuowany w Malborku, na prawym brzegu rzeki Nogat. Wzniesiony w kilku etapach od 1280 r do połowy XV wieku przez zakon krzyżacki. W 1997 roku wpisany na listę światowego dzidzictwa UNESCO. Od 1961 roku siedziba Muzeum Zamkowego w Malborku.

Świadczenia w cenie:

  • zakwaterowanie w hotelu,
  • wyżywienie zgodnie z programem,
  • usługa przewodnika w Trójmieście i Malborku,
  • bilety wstepu do zwiedzanych obiektów: Kościół Mariacki, katedra w Oliwie, molo w Sopocie, ORP Blyskawica, Dar Pomorza, zamek w Malborku

 

Pobierz folder PDF

Zobacz również

OD 3900,00 zł

9 DNI
PIELGRZYMKA - CYPR
nav
Larnaka-Limassol-Curium-Omodos-Nikozja-Lefkara-Kykkos-Paphos-Salamina-Famagusta...
Więcej
od 1650,-

6 DNI
BERLIN-HEIDE PARK-LEGOLAND-KOPENHAGA
navautokarem
...
Więcej
od 3340,-

10 DNI
MOSKWA
navautokarem
PSKÓW-NOWOGRÓD WLK-MOSKWA-SIERGIEJEW POSAD-WŁODZIMIERZ-SUZDAL-MIEDNOJE-TWER...
Więcej