Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Godz. 5.00 zbiórka uczestników przy szkole. Wyjazd w kierunku Zakopanego. Po drodze zwiedzanie Krakowa (Rynek Główny, Sukiennice, Zamek Królewski). Przyjazd do Zakopanego w godzinach wieczornych. zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem, wejście na Giewont od strony Kasprowego Wierchu, wjazd kolejką, po drodze odpoczynek w schronisku PTTK na Hali Kondratowej. Powrót do pensjonatu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3 Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem, spacer nad Czarny Staw Gąsienicowy. Po południu spacer po Krupówkach. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 Po śniadaniu wykwaterowanie. Wyjazd do Zatoru do Rodzinnego Parku Atrakcji Energylandia. To pierwszy w Polsce prawdziwy park rozrywki przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży i osób dorosłych. To potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji. Cały dzień zabaw w parku rozrywki. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną. W trakcie przejazdu dłuższy postój na posiłek (np. KFC lub McDonald's, płatny we własnym zakresie). Przyjazd na miejsce zbiórki ok. godz. 24.00.

ZAKOPANE

navautokarem
od 580,- ZŁ

4 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Kraków - Zakopane - Zator

Świadczenia w cenie:

  • przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją, dvd, cafe barem, wc
  • zakwaterowanie 3 noclegi Pensjonat u Peksów Zakopane
  • wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, w tym 1 przy ognisku
  • opieka i informacja turystyczna pilota
  • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA NNW 10000 PLN

Cena nie zawiera:

  • biletu wstępu -Park Rozrywki Energylandia, wjazd na Kasprowy Wierch, opłaty przewodników górskich - należy posiadać ok. 200 zł

Uwagi. Program wycieczki może ulec zmianie, dotyczy dnia drugiego. W przypadku złych warunków atmosferycznych uniemożliwiających wejście na Giewont, alternatywnie proponujemy wędrówkę na szczyty Tatr zachodnich - Wołowiec lub Starorobociański Wierch

Pobierz folder PDF

Zobacz również

3550,- zł

8 DNI
PIELGRZYMKA ŚLADAMI SW. PAWŁA
navMALTA-COMINO-GOZO
MALTA-Meill-La Valetta-Mdina-Rabat-Sliema-wyspa  św. Pawła-Comino-Gozo-Marsa Xlokk-Błękitna Grota...
Więcej
Od 615,-

5 DNI
PUSZCZA BIAŁOWIESKA-WARSZAWA
navautokarem
Białystok - Supraśl - Białowieża - Hajnówka - Warszawa...
Więcej
od 730,- ZŁ

5 DNI
PRAGA
navautokarem
...
Więcej