Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 godz. 8.00 wyjazd z ustalonego miejsca w Gdańsku. Ok. godziny 15.00 obiad na trasie, przyjazd do hotelu w Zamościu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2 Śniadanie, przejazd do Chełma, zwiedzanie z przewodnikiem; Grodzisko, bazylika Narodzenia NMP, klasztor bazylianów, pałac Biskupów, klasztor Ojców Pijarów, Cerkiew św. Mikolaja. ok. godz. 13.00 przejazd do Zamościa, zwiedzanie z przewodnikiem: Starówka, Katedra, Rynek z Ratuszem, kamienice, Bastion VII, Pałac Zamoyskich, Park Miejski. Powrót do hotelu, obiadokolacja, czas wolny.

Dzień 3 Śniadanie, przejazd do Łańcuta, zwiedzanie z przewodnikiem: Zamek, stajnie, wozownie, synagoga, spacer po Łańcucie. Następnie przejazd do Rzeszowa, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: rynek z ratuszem, Zamek Lubomirskich z murem i bastionami, Aleja z willami secesyjnymi, Kościół św Krzyża, pomnik czynu rewolucyjnego. Przejazd do Leżajska, zwiedzanie miasta: Klasztor OO Bernardynów, Dwór Starościński z parkiem drewnianych zabawek, spacer po śródmieściu. Przejazd do Zamościa, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Lublina. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Stare Miasto z pięknymi kaminiecami, Brama Krakowska, Archikatedra Lubelska, Brama Grodzka, Brama Rybna, Plac Po Farze, Trybunał Koronny, Zamke Lubelski, Donżon, Plac Litewski. Przejazd do Nałęczowa, zakwaterowanie w obiekcie, czas wolny. Obiadokolacja, nocleg. Nocne zwiedzanie Nałęczowa i parku Zdrojowego.

Dzień 5 Śniadanie. Przejazd do sandomierza, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: ratusz, Brama Opatowska, Zespół klasztorny Dominikanów, Zamek Kazimierzowski, przejście wąwozem Królowej jadwigi, Karwów - wioska narodzin Wincentego Kadłubka, pierwszego kronikarza Polski. Przejazd do Opatowa, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: spacer po mieście, ratusz, Brama Warszawska, Kolegiata pw św. marcina. Przejazd do Nałęczowa, obiadokolacja, czas wolny.

Dzień 6 Śniadanie, przejazd do Kazimierza Dolnego, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: spacer po kazimierzu, rynek, Kościół Farny, Wzgórze Trzech Krzyży, spacer nad Wisłą. Powrót do Nałęczowa, czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7 Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Gdańska. Obiad na trasie. Ok. godz. 20 przyjazd do Gdańska

ZAMOŚĆ i okolice

navautokarem

7 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Zamość - Łańcut - Rzeszów - Lublin - Nałęczów

Świadczenia w cenie:

  • przejazd autokarem z klimatyzacją, WC, barek
  • zakwaterowanie w hotelu w Zamościu i Nałęczowie, po 3 noclegi
  • wyżywienie; śniadania i obiadokolacje
  • ubezpieczenie NNW 10000 PLN
  • opieka pilota
  • składka TFG

Cena nie obejmuje:

* własne wydatki, bilety wstępu

Pobierz folder PDF

Zobacz również

od 885,-

3 DNI
WILNO-TROKI- JARMARK KAZIUKOWY
navautokarem
Wilno - Troki...
Więcej
od 625,- ZŁ

4 DNI
KRAKÓW
navpociągiem
Kraków - Wieliczka - Wąwóz Homole...
Więcej
od 2045,- ZŁ

12 DNI
GRECJA obóz
navautokarem
   Riwiera Olimpijska - Meteory - Saloniki...
Więcej