Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Zalety korzystania z wynajmu autokarówAutokary kojarzą nam się głównie ze zorganizowanymi wycieczkami lub firmami przewożącymi pasażerów na trasach międzymiastowych, a nawet zagranicznych. Wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że autokar może wynająć nawet prywatna osoba i w wielu sytuacjach w życiu to rozwiązanie jest strzałem w dziesiątkę.

Imprezy rodzinne

Wynajęcie autokaru z kierowcą sprawdza się zawsze przy dużych imprezach, na które zaprasza się rodzinę i znajomych. Przykładem może być ślub, po którym goście zaproszeni są do sali weselnej, znajdującej się na drugim końcu miasta. Nie wszystkich uda się umieścić na pustych miejscach w samochodach, którymi przyjechała część gości. Wtedy właśnie świetnie sprawdza się autokar, którym goście bezproblemowo podjadą pod samą salę. Autokar można też wynająć, by w określonych godzinach odwoził gości z wesela do centrum miasta, skąd mogą oni wziąć taksówkę do domu. Taka możliwość na pewno ucieszy część znajomych, którzy nie będą musieli wyznaczać wśród siebie kierowców, a każdy będzie mógł wznosić toasty za zdrowie Pary Młodej. Wynajem autokarów sprawdza się także przy innych uroczystościach rodzinnych: po chrzcinach, gdy rodzinę trzeba dowieźć do restauracji, a także na pogrzebach, by ułatwić dalszej rodzinie i znajomym zmarłego uczestniczenie w pochówku na cmentarzu po zakończonej mszy.

Dla firm

Z wynajmu autokarów chętnie korzystają też firmy, które na co dzień z transportem mają niewiele wspólnego. Autokar z doświadczonym kierowcą przydaje się, gdy trzeba dowieźć pracowników na imprezę integracyjną, szkolenie czy do konkretnego miejsca, w którym muszą oni wykonać usługę. Autokary wynajmują też firmy, które chcą zapewnić komfortowy dojazd swoim klientom na organizowaną przez siebie imprezę na drugim końcu Polski, lub oprowadzić ich po swoich fabrykach za miastem. Najprościej mówiąc, wynajem autokaru sprawdza się wszędzie tam, gdzie musimy przewieźć dużą grupę osób, a dodatkowo nie chcemy nawet części z nich obciążać prowadzeniem pojazdu, czy byciem odpowiedzialnym za trafienie do celu na czas. Wynajem autokaru jest gwarancją, że goście czy klienci dotrą komfortowo i bezpiecznie tam, gdzie trzeba, o wyznaczonej godzinie.


Wróć do bloga