Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Zbiórka w godzinach porannych przed szkołą, przejazd autokarem do Bieszczad. Obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2 Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, wejście na Połoninę Wetlińską z przełęczy Wyżnej 872 m od pomnika J.Harasymowicza na Przełęczy Wyżnej (Jerzy Harasymowicz- poeta, jego teksty stały się inspiracją do powstania projektu muzycznego "W górach jest wszystko co kocham") do schroniska Chatka Puchatka 1228 m n.p.m., następnie przejście całej Połoniny Wetlińskiej (jedno z najbardziej widokowych miejsc w Bieszczadach) przez Osadzki Wierch (1253) i Smerek (1222m); powrót do miejsca zakwaterowania; obiadokolacja; nocleg.

Dzień 3 Śniadanie, wizyta w bacówce w Bieszczadzkim Parku Narodowym- możliwość spróbowania lub kupienia górskich serów takich jak bundz, solan, ser huculski, redykołki czy oscypki; przechadzka na wycieczkę górską na Połoninę Caryńską- wejście z Przełęczy Wyżniańskiej do Ustrzyk Górnych lub spacer po ścieżce edukacyjnej na torfowiskach wysokich; powrót do miejsca zakwaterowania; obiadokolacja; nocleg.

Dzień 4 Śniadanie, przejazd do Sanoka, spacer po Starym Mieście- zobaczymy m.in. ławeczkę z Dobrym Wojakiem Szwejkiem na deptaku, następnie wizyta z Muzeum Hostorycznym gdzie znajduje się kolekcja dzieł Zdzisława Beksinskiego, zwiedzanie największego w Polsce Muzeum Budownictwa Ludowego, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 Śniadanie, przejazd do Zamościa, spacer po Rynku Wielkim- zobaczymy ratusz z charakterystycznymi, wachlarzowymi schodami, poznamy historię miejskiego hejnału, z którym związana jest niezwykła historia; zobaczymy wspaniałe kamienice i wiele innych przepiękncyh budynków, m.in. pójdziemy w stronę Rynku Wodnego oraz Solnego; odwiedzimy zamojską Katedrę i posłuchamy o jej niezwykłej, ponad czterystu letniej historii; udamy się do Kościoła kolegiackiego Świętego Tomasza z XVI wieku - jest on jednym ze świetniejszych przykładów polskiego renesansu; obiadokolacja; powrót autokarem nocą.

Dzień 6 Przyjazd w godzinach porannych do Gdańska.

BIESZCZADY, SANOK I ZAMOŚĆ

navautokarem

5 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Połonina Wetlińska, Połonina Caryńska, Sanok, Zamość

 

Świadczenia w cenie:

  • Przejazd autokarem (klimatyzacja, DVD, WC)
  • zakwaterowanie, śniadania, obiadokolacje
  • opieka pilota, lokalni przewodnicy
  • ubezpieczenie NNW

 

CENA nie obejmuje:

  • bilety wstępów, wydatki własne

 

Pobierz folder PDF

Zobacz również

2296,-

10 dni
Zoncolan
navRavascletto, Włochy
BAZA NARCIARSKA: ZONCOLAN (10 minut jazdy od Arta Terme- zakwaterowanie) położona jest w malowniczej miejscowości Ravascletto z której można podziwiać wspaniały widok na Alpy austriackie i słoweńskie. Ravascletto obejmuje około 30 km ...
Więcej
od 3340,-

10 DNI
MOSKWA
navautokarem
PSKÓW-NOWOGRÓD WLK-MOSKWA-SIERGIEJEW POSAD-WŁODZIMIERZ-SUZDAL-MIEDNOJE-TWER...
Więcej
od 410,- ZŁ

3 DNI
WROCŁAW I OKOLICE
navautokarem
Wrocław - Zamek Książ - Złoty Stok - Panorama Racławicka...
Więcej