Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

Wycieczki szkolne

Jeszcze przed wakacjami warto zerknąć na naszą ofertę wycieczek szkolnych. Mamy różnorodne propozycje dla grup dzieci i młodzieży, z programami przystosowanymi do określonego wieku uczestników. Są to najczęściej kilkudniowe wycieczki autokarowe, z noclegiem w sprawdzonych miejscach i całodziennym wyżywieniem. W ich trakcie nie ma czasu na nudę, ponieważ nasze propozycje nakłaniają do aktywnego wypoczynku.

Wycieczki po Polsce

W Polsce jest ogrom takich miejsc, które warto przynajmniej raz zobaczyć, a szkoła, to najlepszy moment na tego typu doświadczenia. Jest tak, ponieważ wycieczki szkolne nie należą do drogich, więc są okazją do wszechstronnego zwiedzenia Polski po kosztach nieosiągalnych dla osób wybierających się w indywidualną podróż. Mogą być też dobrym początkiem przyjemnej pasji podróżowania, kontynuowanej w dorosłym życiu.

Wybierając nasze biuro turystyczne na organizatora podróży, możecie zabrać swoich uczniów praktycznie w każdą stronę Polski. Z racji tego, że prowadzimy działalność na wybrzeżu, najpopularniejszym kierunkiem naszych wycieczek szkolnych jest dół kraju, ale też miejsca takiej jak Toruń, Warszawa czy Białowieża. W każdym z odwiedzanych z nami miejsc nie brakuje atrakcji turystycznych, wyjątkowych krajobrazów i niepowtarzalnych zabytków, które wspólnie sprawiają, że Polska jest naprawdę świetnym celem podróży.

Wycieczki po Europie

Z naszym biurem turystycznym można zwiedzić w grupie rówieśników także sporo ciekawych krajów w Europie. Organizujemy m.in. szkolne wycieczki do Legolandów, obozy w Grecji czy kilkudniowe wyjazdy do Rzymu, Paryża, Londynu lub Pragi. Wybieramy dla uczniów miejsca powszechnie znane, z interesującą historią i mnóstwem imponujących zabytków. Dzięki temu wycieczka szkolna staje się dla nich lekcją kulturową – przyjemną w odbiorze i mile pamiętaną.

OD 820,- zł

5 DNI

GÓRY STOŁOWE

navautokarem
GŁUSZYCA - WALIM - WAMBIERZYCE - DUSZNIKI ZDRÓJ - KOPALNIA ZŁOTA - KŁODZKO...
Więcej
88,- zł/os.

1 DZIEŃ

MALBORK - Park ruchomych dinozaurów

navautokarem
Pojedziemy do Malborka i zwiedzimy Park dinozaurów, a wnim spotkamy około czterdziestu ruchomych dinozaurów, które w otoczeniu pięknej zieleni lasu przeprowadzą Was przez poszczególne okresy w dziejach ziemi. Na ścież...
Więcej

5 DNI

BIESZCZADY, SANOK I ZAMOŚĆ

navautokarem
Połonina Wetlińska, Połonina Caryńska, Sanok, Zamość  ...
Więcej