Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

Wycieczki krajowe i zagraniczne

Zapraszamy osoby ciekawe świata do skorzystania z naszej propozycji wycieczek po Polsce i podróży zagranicznych. Jesteśmy doskonale przygotowani na różne oczekiwania klientów biura co do kierunków wypraw, sposobów podróżowania, udogodnień i atrakcji czekających na Was u celu, jak również co do oferty cenowej. Dzięki różnorodności naszych propozycji, możemy w pełni zaspokoić ciekawość aktywnych turystów.

Wycieczki autokarowe

W ofercie zawarliśmy mnóstwo obiecujących wycieczek autokarowych. Są to głównie kilku lub kilkunastodniowe wycieczki objazdowe, odbywające się pod opieką doświadczonych przewodników. Możecie odwiedzić z nami m.in. Wilno, Brukselę, Paryż, Drezno, i poznać najpiękniejsze zabytki w tych miastach oraz ich niebywałe historie.

Wycieczki lotnicze

Jeśli wolicie szybsze sposoby podróży, zapraszamy Was m.in. na wycieczkę samolotem do Paryża, Gruzji, Izraela lub na Syberię. Są to podróże zorganizowane, z ciekawymi programami pobytu w wybranym miejscu. W pakietach tych wycieczek uwzględniamy zawsze ceny biletów lotniczych, noclegów oraz pełnego wyżywienia.

First i Last Minute - podbijamy świat niskim kosztem

Osoby, które chcą skorzystać z usług naszego biura turystycznego, mają świetny wybór wycieczek po niższych kosztach. Rokrocznie wprowadzamy do oferty wiele interesujących podróży First i Last Minute, umożliwiając Wam zwiedzanie Polski i świata za naprawdę niewielkie kwoty. Dlatego warto zaglądać na naszą stronę lub odwiedzać siedzibę biura w Gdańsku, aby nie przegapić najgorętszych ofert.

OD 3500,-

8 DNI

GRUZJA z Gdańska

navsamolotem
Gruzja - państwo położone na pograniczu Europy i Azji, w Kaukazie Południowym. Graniczy na północy z Rosją, na południu z Armenią i Turcją, a na wschodzie z Azerbejdżanem, zachodnią granicę wyznacza wybrzeże Morza Czarnego. Teren ...
Więcej

7 DNI

ZAMOŚĆ i okolice

navautokarem
Zamość - Łańcut - Rzeszów - Lublin - Nałęczów...
Więcej
od 2450,-

9 DNI

BIAŁE NOCE W PETERSBURGU

navNOWOGRÓD WIELKI, TALLIN, RYGA, WILNO
Nowogród Wielki - Tallin - Ryga - Wilno...
Więcej