Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Zbiórka uczestników pielgrzymki godz. 4.00, wyjazd do Warszawy na lotnisko Okęcie, wylot godz. 11.55 do Rzymu. Przylot na lotnisko Fumicino. Przejazd do Tivoli - Villa d'Este i ogrody. Następnie przejazd do hotelu w Rzymie, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Rzym antyczny; w programie m.in.: Amfiteatr Flawiuszów- znany powszechnie jako Colloseum - symbol Wiecznego Miasta, Łuk Konstantyna- niezwykłej urody zabytek powstały dla uczczenia zwycięstwa Konstantyna Wielkiego nad Maksendjiuszem. Forum Romanum- centrum życia politycznego, religijnego i gospodarczego w starożytnym Rzymie. Kolejno Rzym barokowy: PLac Wenecki- leżący u podnóża Kapitolu, z Pałacem Weneckim i olbrzymim marurowym Ołtarzem Ojczyzny. Fontanna di Trevi - jedna z najpiękniejszych i najbardziej imponujących budowli wodnych, Panteon - świątynia wszystkich bogów starożytnego, Piazza Navona- plac powstały na ruinach starożytnego stadionu, z fontanną Czterech Rzek i idelanym w proporcjach kościołem Borrominiego. Campo de'Fiori- najbardziej urokliwy zakątek starego miasta z targiem kwiatów, warzyw i owoców. Via Condotti - najdroższa ulica Rzymu ze sklepami najbardziej znanych marek włoskich i zagranicznych. Schody Hiszpańskie - znane z pokazów mody i festiwali kwiatów, prowadzą do barokowego kościoła Świętej Trójcy. Piazza del Popolo - z górującym egipskim obeliskiem i dwoma niemal identycznymi kościołami. Powyżej placu, z parku Berghese roztacza się piękna panorama miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, ncoleg.

Dzień 3 Śniadanie, Rzym-zwiedzanie: Plac i bazylika św Piotra, grób św. Jana Pawła II - centrum kościoła katolickiego na świecie, uczestnictwo w niedzielnej modlitwie "Anioł Pański", Zamek i most św. Anioła- kryjący tajemnice historii i cudu uratowania Rzymu przed zarazą. Muzea Watykańskie - wspaniała kolekcja dzieł sztuki o niewyobrażalnych rozmiarach, wizyta w Kaplicy Sykstyńskiej, gdzie konklawe wybiera papieży,czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 Śniadanie, przejazd na Monte Cassino, zwiedzanie Klasztoru Św. Benedykta i cmentarza żołnierzy II Korpusu Wojska Polskiego, powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, odprawa, przelot do Warszawy. Po przylocie przejazd do Gdańska. Zakończenie pielgrzymki.

PIELGRZYMKA - RZYM

navsamolotem
OD 2265,-

5 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Rzym - Monte Cassino - ogrody Tivoli

Świadczenia w cenie:

 • zakwaterowanie w hotelu poza centrum Rzymu, 4 noclegi, pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, standard 3*
 • wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje, zgodnie z programem
 • opieka i informacja turystyczna pilota podczas trwania pielgrzymki
 • ubezpieczenie KL, NNW, bagaż
 • transport autokarowy - wyjazd na Monte Cassino
 • transfery z/na lotnisko Fumicino w Rzymie
 • przejazd autokarem na trasie Gdańs - Warszawa lotnisko - Gdańsk
 • system słuchawkowy Tour Guide
 • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • bilet lotnisczy na trasie Warszawa - Rzym Fumicino - Warszawa (bagaż podręczny 8kg oraz podstawowy do 23kg)
 • opieka duchowa księdza

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu, usług przewodnickich, przejazdów komunikacją miejską, nalezy posiadać ok. 90 EUR.

Uwagi:

W kwocie ok. 90 EUR jest zawarta usługa przewodnicka: (Rzym - 3h, Watykan i Bazylika Św. Piotra, Koloseum, Monte Cassino), bilet komunikacji miejskiej Roma 48h, bilety wstępu: Muzeum i ogrody watykańskie, Koloseum, Bazylika św. Piotra.

 • program zwiedzania może ulec zmianom, np. kolejność zwiedzania
 • kalkulacja sporządzona na dzień......, w przypadku wzrostu kursów walut, podatków, oplat turystycznych może ulec zmianie
Pobierz folder PDF

Zobacz również

OD 1850,-

8 DNI
POLSKA - LITWA - ŁOTWA
navautokarem
Tykocin-Białystok-Białowieża-Augustów-Wilno-Kowno-Połąga-Bauska-Suwałki...
Więcej
OD 2640,-

8 DNI
PIELGRZYMKA CHORWACJA- BOŚNIA I HERCEGOWINA
navOBJAZD SAMOLOTEM
DUBROWNIK - SPLIT - TROGIR - MEDJUGORIE - MOSTAR...
Więcej

Trójmiasto, Westerplatte
navzwiedzanie
Trójmiasto leży na północy Polski, nad Zatoką Gdańską i Zatoką Pucką. Ośrodek metropolitarny obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Głównym ośrodkiem miejskim jest Gdańsk, będący także siedzi...
Więcej