Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Przylot do Gdańska, odbiór z lotniska lub z hotelu. Spotkanie z przewodnikime i zwiedzanie gdańskiej Starówki, m.in.: Droga Królewska, ul.Długa, Ratusz Głównego MIasta, Długie Pobrzeże, Żuraw, ulica Mariacka i kościół Mariacki, Wielka Zbrojownia. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 Śniadanie w hotelu. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Gdańska, Sopotu i Gdyni; Historyczna Stocznia, POmnik Poległych Stoczniowców z 1970 r, Historyczna brama stoczniowa nr 2, Gdańsk Oliwa-kompleks pocysterski, Katedra Oliwska (koncert organowy), Park Oliwski. Przejazd do Sopotu - najdłuższe drewniane molo w Europie. Gdynia - Plac kościuszki, okręt Błyskawica, żaglowiec Dar Pomorza, Akwarium Morskie w Gdyni. Późny obiad. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3 Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Szwajcarii Kaszubskiej; Klasztor Norbertanki w Żukowie, Muzeum Ceramiki Kaszubskiej, Centrum Edukacji i Promocji Regionalnej w Szymbarku: Dom postawiony do góry nogami, Dom Sybiraka, Najdłuższa deska świata (Guinness Award), Stół Lecha Wałęsy, Muzeum "Tabaka", najdłuższ fortepian na świecie, Wzgórze Wieżyckie - najwyższy punkt w północnej Polsce.

 

KASZUBY

navautokar/bus

3 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Oferujemy trzydniową wycieczkę  do Trójmiasta i malowniczej Szwajcarii Kaszubskiej. Wybierz się na spacer po gdańskim starym mieście w towarzystwie Neptuna;), wejdź na pokład statków "Dar Pomorza" i "Błyskawica" w Gdyni i naprawdę odpocznij w Sopocie w zabawny sposób. Zapraszamy rownież do Szwajcarii Kaszubskiej - miejsca z własną, charakterystyczną historią, kulturą i tradycjami, pełnego lasów i jezior. Aktywne wakacje pełne wrażeń gwarantowane!

Świadczenia w cenie:

  • transport autokarem/busem
  • zakwaterowanie
  • posiłki zgodnie z programem
  • licencjonowany przewodnik po Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Szwajcarii Kaszubskiej
  • bilety wstępu: Bazylika Mariacka, Sopockie molo, Katedra w Oliwie, Centrum Edukacji i Promocji Regionalnej w Szymbarku, Muzeum Ceramiki Kaszubskiej, Wzgórze Wieżyckie

Dodatkowo możemy zorganizować zwiedzanie:

  • MUzuem II Wojny Światowej
  • Centrum Solidarności ECS
  • zwiedzanie stadionu PGE Arena
  • Rejsy galeonem (Gdańsk-Westerplatte, Gdynia)
  • zapytaj o więcej propozycji
Pobierz folder PDF

Zobacz również

od 1300,- zł/os.

8 DNI
SŁOWACJA-BOŚNIA-CHORWACJA-WĘGRY
navautokarem
Jaskinia Postojna-Medjugorie-Split-Trogir-Kravica-Dubrovnik-Plitvickie Jeziora...
Więcej
od 5600,-

15 DNI
PIELGRZYMKA Anglia-Walia-Irlandia
navOBJAZD AUTOKAREM
Banneux-Londyn-Salisbury-Stonehenge-Bath-Cardiff-Waterford-Bunratty-Galway-Kylemore-Knock-Belfast-Downpatrick-Dublin-Chester-Warwick-Oxford...
Więcej
OD 2680,-

8 DNI
BENELUKS - PARYŻ
navautokarem
m.in. AMSTERDAM - HAGA - ROTERDAM - BRUKSELA - PARYŻ - LUKSEMBURG...
Więcej