Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Wyjazd z miejsc zamieszkania w godzinach porannych. Przyjazd do Uzdrowiska w Bojnicach (Slowacja), zalwaterowanie, obiad. Wizyta lekarska (obowiązkowa, zgodna z harmonongramem). Kolacja. Czas wolny.

Dzień 2 Śniadanie. Zabiegi rehabilitacyjne. Obiad. Czas wolny: spacery po parku, w okolicach zamku oraz miasta Bojnice, kąpiele w termalnych basenach na wolnym powietrzu (za dodatkową opłatą). Kolacja. Czas wolny. Dla hcętnych: wizyta w największym, slowackim ZOO (za dodatkową opłatą).

Dzien 3 Śniadanie. Zabiegi rehabilitacyjne. Obiad. Czas wolny: spacery po parku, w okolicach zamku i miasta Bojnice, kąpiele w termalnych basenach na wolnym powietrzu (za dodatkową opłatą). Kolacja. Czas wolny. Dla chętnych: wyjście do zamku w Bojnicach (za dodatkową opłatą).

Dzień 4 Śniadanie. Zabiegi rehabilitacyjne. Obiad. Czas wolny: spacery po parku, w okolicahc zamku i miasta Bojnice, kąpiele w termalnych basenach na wolnym powietrzu (za dodatkową opłatą). Kolacja. Czas wolny. Dla chętnych: Muzeum Prehistoryczne Słowacji wraz z Jaskinią Proboszczową - zwiedzanie z przewodnikiem (za dodatkową opłatą).

Dzień 5 Śnaidanie. Zabiegi rehabilitacyjne. Obiad. Czas wolny: spacery po parku, w okolicach zamku oraz miasta Bojnice, kąpiele w termalnych basenach na wolnym powietrzu (za dodatkową opłatą). Kolacja. Czas wolny. Dla chętnych: Górnonitrzański Skansen Górniczy - zwiedzanie z porzewodnikiem, przejazd podziemną kolejką (za dodatkową opłatą).

Dzień 6 Śniadanie. Zabiegi rehabilitacyjne. Obiad. Czas wolny: spacery po parku, w okolicah zamku oraz miasta Bojnice, kąpiele w termalnych basenach na wolnym powietrzu (za dodatkową opłatą). Kolacja. Czas wolny. Dla chętnych: wyjazd do miasta Previdza (zwiedzanie, zakupy).

Dzien 7 Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd do miejsc zamieszkania (w turnusie dwutygodniowym kuracjusze pozostają na dalsze zabiegi).

UZDROWISKO BOJNICE

nav
od 1560,-

7 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Bojnice - miasto w środkowo-zachodniej Słowacji, w kraju trenczyńskim, w powiecie Prievidza. Położone jest na wysokości ok 300 m n.p.m. nad rzeką Nitrą, na pograniczu Kotliny Górnonitrzańskiej i Gór Strażowskich. Na terenie Bojnic znajduje się Zamek Bojnicki, nastarszy na Słowacji ogród zoologiczny, Prepostska jaskyna (siedlisko czlowieka neandertalskiego) oraz jedno z najstarszych uzdrowisk na Słowacji. Historia miasta uzdrowiskowego związana jest z cieplymi źródłami siarczanowymi, znanymi już w średniowieczu. Ciepłe źródła lecznicze, odpowiednie warunki klimatyczne i jeden z najstarszych i najpiękniejszych parków uzdrowiskowych na Śłowacji stworzyły idealne warunki do uzdrowiskowego leczenia chorób układu nerwowego i chorób narządów ruchu. W 1959 roku Bojnice uzyskały status miasta uzdrowiskowego. Podstawą terapii leczniczych jest 9 źródeł z wodą wodorowęglanową i wapienno-magnezową o temperaturze 28-52C. Kuracjusze mają do dyspozycji 7 hipertermalnych i izotermalnych basenów leczniczych, zabiegi wodolecznicze, elektroterapię, leczenie schorzeń kręgosłupa, akupunkturę, dotlenianie. Mogą również skorzystać z dobrodziejstw jaskini solnej.

Dom Uzdrowiskowy Mier znajduje się w centralnej części Uzdrowiska Bojnice. Jest on zrekonstruowanym zabytkiem kultury z XVI wieku i oferuje swoim gościom zakwaterowanie, wyżywienie i zabiegi pod jednym dachem. Znajdują się tu gabinety lekarskie, kompleksowa balneoterapia, basen zewnętrzny z przeciwprądem, basen wewnętrzny relaksacyjny, sauny i fitness. Podstawą zabiegów leczniczych jest naturalna, lecznicza, wodoro-węglanowo-siarczanowa, wapniowo-magnezowa akratoterma hipotoniczna o temperaturze 28-52C, która korzystnie działa na wegetatywny uklad nerwowy, a przede wszystkim na jego część parasympatyczną. DU Mier oferuje zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych i apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w prysznic, WC, telefon, TV-SAT i lodówkę.

Świadczenia w cenie:

  • zakwaterowanie w hotelu Mier, w pokoju 2-osobowym
  • pelne wyżywienie; śniadanie (szwedzki stół), obiad, kolacja
  • min 3 zabiegi dziennie
  • wstępne badania lekarskie (ro0dzaj zabiegów ustala lekarz specjalista)
  • opiekę lekarską przez cały okres pobytu w uzdrowisku
  • opłatę klimatyczną
  • ubezpieczenie NNW i KL (Signal Iduna)
  • w wyjazdach grupowych opiekę pilota i rezydenta

CENA NIE ZAWIERA:

  • transportu. Istnieje możliwość przejazdu minvanem lub busem, w zależności od ilości osób

 

Pobierz folder PDFPobierz folder PDF

Zobacz również

OD 2640,-

8 DNI
PIELGRZYMKA CHORWACJA- BOŚNIA I HERCEGOWINA
navOBJAZD SAMOLOTEM
DUBROWNIK - SPLIT - TROGIR - MEDJUGORIE - MOSTAR...
Więcej

9 dni
MOSKWA - Szlakiem pojednania
navAUTOKAREM
Dynenburg - Moskwa - Suzdal - Sergiejew Posad - Smoleńsk - Katyń - Wilno...
Więcej
od 1580,- zł/os.

10 DNI
WŁOCHY - Riwiera Adriatycka
navautokarem
Wenecja-Rimini-Mirabilandia park rozrywki-Rzym-Padwa...
Więcej